Plzeňská 63 270 33, Jesenice
Po-Pá: 7:00 - 15:00 Úřední hodiny

DOMOV MLÁDEŽE

Domov mládeže se nachází v klidové zóně cca 300 m od budovy školy. Prochází postupnou celkovou rekonstrukcí, ubytování je ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, žákům je k dispozici vybavená kuchyňka, společenská místnost, posilovna, knihovna, studovna s počítači.

Součástí ubytování je výchovně vzdělávací činnost, která umožňuje plnohodnotné využívání volného času formou zájmových činností a aktivit, např. kroužek sportovní, vaření, taneční.

Pro ubytované žáky je zajištěno celodenní stravování.

Umisťování žáků v domově mládeže se řídí vyhláškou č.108/2005 Sb., o školských výchovných a ubytovacích zařízeních a školských účelových zařízeních, v platném znění. Stravování je zabezpečováno v souladu s vyhláškou č. 107/2005 Sb., o školním stravování, v platném znění. Integrovaná střední škola, Jesenice, Žatecká 1 vydává Vnitřní řád domova mládeže, který je součástí Školního řádu.
Vydán je také Školní vzdělávací program Domova mládeže. Tyto dokumenty jsou závazné pro všechny ubytované žáky.

Úplata za ubytování: 800,- Kč/měsíc.
Úplata za celodenní stravné: 146,- Kč (snídaně, přesnídávka, oběd, svačina, večeře).

Vedoucí Domova mládeže - Libuše Šmausová

Přihláška k ubytování v domově mládeže

Přihlášky k ubytování v domově mládeže je možno podávat na jeden školní rok ihned po obdržení rozhodnutí o přijetí na střední školu nebo kdykoliv v průběhu roku, pokud žák doloží potvrzení o studiu na SŠ. Přihlášku do domova mládeže podává zákonný zástupce nezletilého žáka nebo zletilý žák.

Vnitřní řád Domova mládeže